Paskyra

Impuls sporto klubas

 

Adresas:

Liepų gatvė 53A
Klaipėda, Lietuva

Telefonai:

+370 689 84887; +370 643 44477; +70 685 73759.

Darbo laikas:

I-V:06.00 - 22.00

VI-VII:09.00 - 19.00

Didžiausias sporto ir sveikatingumo kompleksas klaipėdoje

 • 5320 m2 plotas
 • iki 520 lankytojų

IMPULS klubas Klaipėdoje – vienas didžiausių klubų mūsų tinkle ir neabejotinai pats geriausias. 5320 m2 plote vienu metu sportuoti galės net iki 520 lankytojų. Įsikurėme istoriniame kultūros paveldo pastate, Liepų g. 53A, kuriame senovišką architektūrą su modernaus dizaino sprendimais sumaniai suderino mūsų architektai ir inžinieriai. Tikime, kad naujasis klubas ne tik naujam gyvenimui prikels istorinį pastatų kompleksą, tačiau ir klaipėdiečius paragins dar labiau rūpintis sveikata ir aktyvia savo gyvensena.

Atgaiva vandens megėjams

 • 25 metrų ilgio baseinas
 • 5 plaukimo takeliai
 • 4 pirtys
 • Sūkurinė vonia ir baseinėlis vaikams

Klube – didžiausias Klaipėdoje 25 metrų ilgio 5 takelių šildomas baseinas. Šalia jo – erdvi spa zona, kurioje rasite rusišką, suomišką, infraraudonųjų ir garinę pirtis. Čia pat galite pasilepinti didelėje sūkurinėje vonioje ir išbandyti masažines sroves. Tuo tarpu vaikai turės savo baseinėlį. Jei dar neišmokote plaukti, atrasti vandens malonumus išmokys profesionalūs plaukimo treneriai.

Idealus pasirinkimas sportuojantiems

 • 40 kardio treniruoklių
 • 56 jėgos treniruokliai
 • 6 treniruočių salės
 • 100 treniruočių per savaitę

Mūsų naujojo klubo itin erdvioje treniruoklių salėje rasite tik pačią moderniausią ir kokybiškiausią sporto pasaulyje pirmaujančių prekinių ženklų TECHNOGYM, LIFE FITNESS, OCTANE, CONCEPT2 treniruočių įrangą - daugiau nei 40 kardio ir 56 jėgos treniruoklius. Klaipėdos IMPULS taps pirmuoju Baltijos šalių sporto klubu, kurio lankytojai galės naudotis tarptautiniu dizaino ženklu „Red Dot” apdovanotais moderniausiais ir naujausiais TECHNOGYM ARTIS treniruokliais , o dviračių treniruotėse klaipėdiečiai pirmieji tarp kaimyninių šalių galės išbandyti naujausius TOMAHAWK IC7 dviračius.

Klaipėdos IMPULS yra net 6 treniruočių salės, kuriose bet kurio amžiaus ir fizinio pajėgumo lankytojas ras daugiau kaip 100 grupinių užsiėmimų per savaitę.

Išbandykite tokias populiarias treniruotes kaip kalanetika, joga, pilates, combat, step, klasikinė aerobika ar – itin visame pasaulyje vertinamą grupinių treniruočių sistemą LES MILLS. Klube įrengta atskira treniruočių salė funkciniams užsiėmimams, joje klubo lankytojai gali išmėginti ir sporto pasaulio naujoves – funkcines treniruotes su specialiais TRX pakabinamais diržais bei funkcinių treniruoklių sistemą „Synergy 360“. O dviračių mėgėjai gali mėgautis ne tik vieninteliais kaimyninėse šalyse naujausiais TOMAHAWK IC7 dviračiais, tačiau ir įkvėpti neįprastos aplinkos: dviračių salė įsikūrusi pačioje IMPULS širdyje – pastato bokšte.

Patyrę treneriai

Mūsų lankytojus aptarnaus daugiau nei 20 profesionalių sporto trenerių komanda. Joje - tarptautinius sertifikatus įgiję, nuolat besitobulinantys ir profesionaliame sporte patirties įgiję specialistai.

Visuomet laukiame Jūsų laiško, skambučio ir apsilankymo IMPULS klube!

 •  

Paskyros prisijungimas