Paskyra

Dinozaurų Parkas

 

Adresas:

Dino parkas, Pušyno 9
Radailiai, Klaipėdos raj., Lietuva

Telefonas:

+370 628 56874

Darbo laikas:

Vasaros sezono metu (gegužės-spalio mėn):
I-VII: 10:00 - 19:00

Į parką įleidžiama iki 18.00 val.

2013-ųjų metų Joninių išvakarėse Klaipėdos pašonėje įsikūrusiuose Radailiuose, buvo atidarytas Dinozaurų parkas, kuriame lankytojai šiuo metu gali išvysti daugiau apie 40 natūralaus dydžio roplių, gyvenusių mūsų Žemėje prieš šimtus milijonų metų. Kai kurie jų garsiai riaumoja, švokščia, leidžia vandens purslus, vizgina uodegas ar galvas krypuoja.

Dinozaurų parkai gana populiarūs Europoje, bet šalia Klaipėdos įsikūręs Dinozaurų parkas yra pirmasis toks pramogų parkas Baltijos šalyse, todėl šiuo metu mėgaujasi populiarumu ir lankytojų anšlagu.

Visi gigantiški parko ropliai yra įkurdinti aptvertoje kelių hektarų ploto teritorijoje, šalia Radailių dvaro. Norėdami išvysti visus, prieš milijonus metų išnykusius roplius, lankytojai parke turi įveikti beveik 1,5 kilometro atstumą, specialiai įrengtais takais.

Šalia kiekvieno dinozauro stovinčiose informacinėse lentelėse galima išsamiai sužinoti apie priešistorinio gyvio matmenis, kilmę, raidos istoriją, mitybos ypatumus ir t.t.. Todėl parkas yra patrauklus ne vien mažiesiems lankytojams, bet ir suaugusiems, kuriuos domina gamtos mokslai ar priešistorė.

Visi Dinozaurų parko eksponatai yra natūralaus dydžio, o didžiausias siekia net 12 metrų aukštį ir yra 20 metrų ilgio. Pasak parko įkūrėjų, priešistorinių būtybių modeliai į Radailius atkeliavo iš Kinijos ir Lenkijos. Jie yra pagaminti iš metalo konstrukcijų, porolono ir specialios gumos dangalo. Tokio roplio gamyba trunka apie porą mėnesių.

Kiekvienas, apsilankęs parke, galės pasimėgauti visomis pramogomis, kurias čia ras, nes jos yra įskaičiuotos į bilieto kainą.

Parke atsirado ir naujų pramogų. Didžioji šio sezono naujiena - klaidusis veidrodžių labirintas. Tik įžengus pro labirinto vartus atgal kelio nebebus, lankytojai pasijus lyg pakliuvę į pilną nuotykių vaikystės pasaką. Įdomiausia tai, jog veidrodžių labirinte pasijunti esantis didžiulėje erdvėje, o tik išėjęs iš labirinto ir pamatęs pastato dydį supranti, kad buvai paklaidintas visai nedidelėje erdvėje. Labirintai nuo seno traukė žmones išbandyti savo orientaciją aplinkoje, taigi tai bus dar vienas traukos objektas atvykti aplankyti ne tik dinozaurų, bet ir išmėginti save tiek mažiem tiek dideliem.

Kainos:

Vaikiškas bilietas (vaikams nuo 2 iki 12 metų) - 7.3 €
Suaugusio bilietas - 8.5 €
​ Į kainą įeina visos parke esančios pramogos (batutai, mašinėlės, 5D kino teatras, karuselės, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai ir kt.)

Grupės nuo 15 žmonių įleidžiamos susitarus tel. +370 685 11768.

     

Paskyros prisijungimas