Paskyra

Interaktyvių stendų (INFO Kiosks) įrengimas ir gamyba

Interaktyvus stendas - modernus būdas nustebinti klientą.

Interaktyvūs stendai (kitaip - Info Kiosks) arba interaktyvūs ekranai - vienas iš naujausių būdų pristatyti informaciją viešose vietose. Šiuolaikiškas dizainas, reklama, su kuria galima "bendrauti" ir pačiam pasirinkti dominantį turinį, puikiai pritraukia dėmesį ir skatina potencialius klientus prieiti arčiau.

Interaktyvių stendų gamyba - Via Laurea

Interaktyvus stendas, pastatytas Jūsų įmonės erdvėse, gali atstoti dar vieną įmonės darbuotoją - jis niekada nepavargsta ir, kitaip negu reklamų švieslentės - suteikia detalią informaciją apie Jūsų siūlomus produktus ar teikiamas paslaugas. Negana to - priešingai negu matydamas video reklamas komerciniuose ekranuose, klientas nėra apkraunamas nereikalinga informacija, kadangi pats gali pasirinkti apie kokią paslaugą, prekę ar kitą dalyką norėtų gauti išsamesnės informacijos. Tereikia prieiti prie interaktyvaus stendo ir paliesti pasirinktą elementą jo ekrane. O kol stendas "atsakinėja" į klientų klausimus - įmonės darbuotojai gali atiduoti visą savo energiją realiems pardavimams.
Smart Portal interaktyvių stendų gamyba

Tarptautinių kompanijų patirtis rodo, kad interaktyvūs stendai bei ekranai stiprina kompanijos įvaizdį ir skatina klientą sugrįžti būtent pas Jus. Įsirengę interaktyvų stendą už savo įmonės ar organizacijos ribų, Jūs padidinsite savo galimybes prisitraukti daugiau naujų klientų.

Mūsų interaktyvūs stendai gali būti gaminami pagal kiekvieno kliento norus. Dizainas pritaikomas prie prekinio ženklo, įmonės patalpų dizaino, firminio stiliaus ar kitų poreikių. Ekranai gali būti tiek horizontalūs, tiek vertikalūs. Ar net keli ekranai, sujungti į vieną vaizdo sieną.

Kadangi programinę įrangą interaktyvių stendų turinio valdymui kuriame patys, tad lanksčiai prisitaikysime prie kone bet kokių Jūsų reikalavimų. Stende klientams galite rodyti ne tik reklamjuostes ar video reklamą, bet ir leisti jiems naršyti po Jūsų internetinę svetainę ar parduotuvę, bet ir siųsti užklausas tiesiai į Jūsų verslo valdymo sistemą, sujungti tiesioginiam pokalbiui su klientų aptarnavimo skyriumi ar dar daugiau.

 

Daugiau informacijos apie mūsų gaminamus stendus ir naudojamus ekranus bei kainų suderinimo užklausą galite rasti čia:

Interaktyvių stendų gamyba - Via Laurea

Turite klausimą?

Užduokite jį mums

Vardas(*)
Įveskite savo vardą

El. paštas(*)
Neteisingas el. paštas

Telefono numeris
Telefono numeris turi būti sudarytas iš skaičių

Žinutė(*)
Žinutė negali būti tusčia

Saugos kodas(*)
Saugos kodas   Sugeneruoti kitą kodąNeteisingai įvedėte saugos kodą

Paskyros prisijungimas